info linka 0910 966 423
Reklama
O nás

Vitajte na stránkach  nášho internetového obchodu  www.kvetyaloe.sk. Sme mladá prosperujúca firma ktorá sa zaoberá  modernou floristikov a prostredníctvom ktorého Vám ponúkame široký sortiment kytíc smútočných,dušičkových,darčekových,promočných,svadobných,sušených a na rôzne príležitosti, darčeky ,doplnkový a sezónny  tovar,ktorí vám postupne budeme pridávať do nášho e-shopu. . Individuálny prístup a snaha riešiť potreby každého zákazníka sú našimi prioritami, ktorými chceme dať najavo že si Vás vážime a že sme tu pre VÁS.

 Veríme, že viacerým  našim  zákazníkom  pomôžeme splniť svoj sen a nájsť si kyticu, ktorá splní  ich  najnáročnejšie predstavy o jemnej  kráse, čarovnosti a elegancii.
 
Okrem kvalitných výrobkov ponúkame a zaručujeme vysokú úroveň služieb. Svoje dobré meno a dôveryhodnú reputáciu považujeme za najcennejší kapitál a preto veríme, že aj vy budete s našimi službami maximálne spokojní.

Prečo nakupovať kytice u nás?


•    Ponúkame široký sortiment kytíc smútočných,darčekových,sušených,promočných,svadobných na rôzne príležitosti, darčeky , doplnkový a sezónny tovar.
•    Zaručujeme kvalitu: nenakupujeme u náhodných alebo neznámych dodávateľov, spolupracujeme svýrobcami, ktorých osobne a dlhoročne poznáme.

•    Zaručujeme vysokú úroveň služieb.  
•    Pravidelným zákazníkom ponúkame výhodné zľavy.  

 

 

 
V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:30 do 17:00 hod.


na telefónnom čísle: 0907171948
na emaili: info@kvetyaloe.sk